Valik põhjalikke case study‘sid ja kliente.

Tehtud tööd

Herttua Hotel

Herttua Hotel on kaunis järveäärne hotell Soomes. Nad värskendasid oma brändi ning vajasid uut, kaasaegsemat veebilehte. Lähtudes nende uuest CVI’st disainisime ja arendasime nendele funktsioonalsema ning lihtsasi hallatava kodulehe.

Topu Kodu

Topu Kodu esindab loodavat uusarendust Läänemaal. Disainisime ja arendasime neile projekti jaoks veebilehe.

Naturist

Naturist on üks väga innovatiivne ettevõte, kes toodab maitsvaid ja valgurikkaid taimseid lihaasendajad. Arendasime neile kasutajasõbralikuma ning funktsionaalsema uue mitmekeelse e-poe.

Modulhus

Modulhus on tuntud Rootsi moodulmajasid pakkuvad ettevõte. Oleme töötanud nende brändi ja disainiga ning vastutanud nende veebisaitide ja ühendatud süsteemide eest alates 2017. aastast. Case study

MatchMySound

MatchMySound on uuenduslik tipptasemel muusikatehnoloogia ettevõte USA’st. Lõime neile uue turundusveebi, mis on rohkem optimeeritud konversioonile ning selgitab paremini tehnoloogiliselt lahendust, seda ka läbi animatsioonide. Case study

Lartusi Home

Lartusi seadis oma uueks äriliseks sihiks laienemise Eestist kaugemale. Selle strateegilise otsuse toetuseks viisid nad läbi rebrändingu ning meie rolliks oli neile arendada uus, mitmesuguste tugifunktsioonidega e-pood.

Genecode

Genecode on uuenduslik ettevõte, mis töötab välja haigusi modifitseerivaid ravimeid. Arendasime neile uue veebilehe, mis on selgemini kooskõlas nende brändi kuvandiga ning mille sisu on lihtne tiimil hallata ja muuta.

Hiiumaa

Kujundasime ümber ja arendasime nende veebilehe, keskendudes parema kasutajakogemuse ja brändi kaasaegsema visuaalse esindatuse loomisele nende veebilehe kaudu.

dr Kalle

dr Kalle on Eesti üks tuntuimaid hambaarste kapede vallas. Patsientide aegade ning suhtluse haldamise mugavdamiseks nii patsientidele endale kui ka dr Kalle tiimile, lõime patsiendiportaali ning aitasime üles seada klienditoe live chat’i, liidestades selle patsiendiportaaliga.

Edmund Burke’i Selts

Harivad vestlused, huvitavad loengud ja põnevad külalised. Sellise sisu jagamiseks vajasid nad informatiivset, selget ning funktsionaalset veebilehte, mis võimaldaks neil ühes kohas anda oma lugejatele ja liitujatele ülevaadet ning seda hallata lihtsalt.

Samaaria

MTÜ Samaaria Eesti Misjon vajas värskendatud, mobiilisõbralikumat ning informatiivsemat veebilehte. Loodud uuel veebilehel on ka e-poe funktsionaalsus kasutatud esemete müügiks.

Adera Executive Search

Adera Executive Search on kõrgelt spetsialiseerunud meeskonnaga juhtivtöötajate värbamisega tegelev ettevõte. Kuna tegemist oli uue brändiga, tegime tihedat koostööd algse visuaalse identiteedi loojaga ning brändi omanikuga, et kujundada ja arendada veebileht, mis toetab brändi ning võimaldab jagada mitmesugust vajalikku infot.

Foodex

Foodex on Rootsi toiduainete hulgimüügiettevõte, mis vajas uut e-kaubanduse veebisaiti, mis oleks kaasaegsem, lihtsam navigeerida ja rohkem harmoonias nende brändiga.

Dahl

AS Vennad-Dahl on Eesti ettevõte, mis kuulub Dahli kontserni. Töötasime koos nendega, et uuendada nende veebisaiti. Lõime uue disaini ning arendasime nende e-poe.

Visit Tartu

Visit Tartu turismiveebileht vajab uuendamist, et suurendada kasutajasõbralikkust ja lihtsustada selle haldamist. Tegime tihedat koostööd nende meeskonnaga, et aidata seada eesmärgid, kaardistada funktsioonid ja luua wireframe, mis on loodava veebilehe projekti aluseks.

Taastuvenergia

On üle 20 aasta tegutsenud Eesti ettevõte, mis on keskendunud taastuvenergialahendustele. Aitasime uuendada nende brändi ning kujundada ja arendada uue veebilehe, millel on rohkem funktsionaalsusi, et see oleks efektiivne tööriist ettevõttele ning automatiseeriks teatud protsesse.

Prokliima

Prokliima pakub kütte- ja jahutussüsteeme ning nende paigaldamise teenust. Selleks, et nende veebipresentatsioon oleks rohkem kooskõlas nende ärieesmärkide ja brändiga, kujundasime ümber ja arendasime nende veebikataloogi.

Ringiääres

On kaunis sisustussalong, mis on spetsialiseerunud sisekujunduslahenduste loomisele, sealhulgas köögi planeerimisele. Aitasime tuua nende brändi tunnetuse veebi, disainides ning arendades nende uue veebilehe.

YourLashes

Your Lashes on tuntud Rootsi kosmeetikabränd, mis pakub peamiselt kunstripsmeid. Pärast aastatepikkust tegutsemist turul soovisid nad oma brändi visuaalselt uuendada, et see oleks professionaalsem. Selle protsessi käigus kujundasime ümber ja arendasime veebipoe.

Noor Tehnik

Noor Tehnik on ettevõte, mis on spetsialiseerunud heliseadmete müügile. Värskendasime nende kuvandit veebis, kujundades ümber ja arendades nende e-poe mitmesuguste tugifunktsioonidega.

IDORE

On väike kosmeetika- ja ilubränd, kes vajas disainilahendusi, mis sobiksid nende brändiga. Lisaks CVI-le ja veebidisainile tegime ka pakendite disaini.

Zlimline

Zlimline on ilu- ja heaolubränd, mis vajas brändi värskendamist, et moderniseerida välimust ja olla klientidele paremini identifitseeritav. Me lõime uue CVI, veebidisaini ja töötasime välja uue kaasaegse veebipoe.

Demigod

Demigod pakub preemium tätoveerimiscartridgeid – kvaliteetseid nõelamooduleid tätoveerimiseks. Uue kaubamärgina, millel oli logo ja visioon, vajasid nad veebipoodi Me kujundasime neile lihtsa veebilehe, mis sobis nende brändi esteetikaga, ja arendasime selle.

Plantaator

Plantaator on uuenduslik Eesti ettevõte, mille motiiviks on pakkuda taimset valku. Aitasime luua brändi, tegime pakendi disaini ja palju muud. Case study

Keha360

KEHA360 on ärikonsultatsiooni-, produktsiooni- ja varahaldusega tegelev ettevõte. Lõime ettevõttele uue kodulehekülje, mis on selgema disaini ja struktuuriga, seeläbi ka tõhusam müügikanal teenuste ja elektrooniliste toodete müügiks.

Hotel Santalahti

Hotell Santalahti on uus, lõõgastav hotell Soomes. Neil oli vaja luua internetipresentatsioon, mis kannaks sama lõõgastavat tunnet nagu brand ise. Me kujundasime ja arendasime neile veebilehe.

CoolCrystal

CoolCrystal on Eesti käsitöökaubamaja, mille tootevalik on lai ja pidevalt uuenev. Et ettevõte saaks oma klientidega paremini suhelda, vajasid nad rohkem kaasahaaravaid funktsioone, värskendatud välimust ja tehniliselt usaldusväärsemat veebipoodi.

Wedding Dreams

Wedding Dreams on Rootsi pruutide veebipood. Aitasime ettevõttel leida brändi loo ja tunnetuse, lõime CVI ja veebipoe, millel on selge ja brändile sobiv disain.

Habitat4D

Habitat4D on Hollandi ettevõte, mis ühendab mitmeid ehitusvaldkonnas tegutsevaid uuenduslikke rahvusvahelisi ettevõtteid ja vahendab nende teenuseid. Kujundasime neile brändi CVI ja lõime MVP veebilehe

Jane Kaerajook

On Eesti ettevõte, kes toodab vegan alternatiivi piimale = kaerajooki. Arendasime neile e-kaubanduse veebilehe, mis võimaldab klientidele pakkuda tellimuspõhist tellimist ehk püsitellimusi (subscriptions).

Idla Antiik

On perefirma antiigipood Eestis. Pärast peaaegu kümne aasta möödumist oli neil vaja oma veebipresentatsiooni uuendada, me värskendasime visuaalset külge ja arendasime veebipoe kaasaegsemate vahenditega.

ForteLED

ForteLED on valgustuslahendusi müüv ettevõte. Et laiendada oma tegevust väljaspool Eestit, soovisid nad muuta oma nime. Me lõime neile uue brändi CVI, lisaks uuendasime nende veebipoodi.

Wheels24

Rootsi velgede ja rehvide veebipood. Aitasime ettevõttel arendada oma brändi, lõime CVI ja muud kujundused koos kompleksse veebipoega.

Faktory

On eestimaine kasutatud esemete pood. Neil oli vaja oma veebilehte uuendada nii esteetilistel kui ka tehnilistel põhjustel. Lõime lihtsa, kaasaegse ja modernse veebipoe, mille välimus sobis paremini nende brändi ja eesmärkidega.

Elektro ISB

Elektro ISB OÜ on FRÄNKISCHE kaubamärgi esindaja Eestis ja Põhjamaades alates 2001. aastast. Selleks, et külastajatega paremini suhelda, vajasid nad selget, keskendunud ja nende brändiga kooskõlas olevat maandumislehte.

Luminor Bank

Luminor Bank vajas maandumislehte kaasahaarava investeerimismängu jaoks, millega on liidestatud automaatselt uuendatav skooritabel. Kujundasime ja arendasime maandumislehe.

KPMG

KPMG on rahvusvaheline konsultatsioonifirma. Nende Eesti filiaal vajas turunduse eesmärgil uusi ja kaasaegsemaid maandumislehti konkreetsetele teenustele. Meie roll oli need kujundada ja arendada.

Tenantpass

TenantPass on Eesti idufirma, mis pakub maakleritele potentsiaalsete üürnike automaatset hindamist. Pakkusime oma teenuseid rakenduse ja veebi UI/UX disaini valdkonnas.

Michigan Floor Coverings

on Michiganis asuv pereettevõte, mis pakub igasuguseid põrandakatteid. Neil oli pakiliselt vaja oma veebilehte ajakohastada ja uuendada. Koos lõime lisaks veebidisainile ja veebiarendusele ka uue, eristuva logo ja CVI.

JOI

Joi on Eesti ilubränd, mis pakub valiku ohutuid hamba valgendustooteid nii koduseks kui ka professionaalseks kasutamiseks. Uue kaubamärgi ja toodete turuletoomisega vajasid nad brändi CVI, veebidisaini ja veebipoodi.