Case study

MatchMySound

2022
Meie sisend

UI/UX Disain

Graafiline disain (animatsioonid)

Veebiarendus

Külasta lehte

MatchMySound on uuenduslik ettevõte USAst, mis on loonud tipptasemel muusikatehnoloogia, mis muudab muusika õppimise ja õpetamise osas tõeliselt palju. Nende ainulaadne nootide kaupa sobitamise algoritm annab täpset ja juhendatud tagasisidet, muutes muusika õppimise lõbusaks ja kaasahaaravaks.

MatchMySoundil on tugev bränd ja oma turundusmeeskond. Kuid nende vana veebileht ei vastanud nende turunduseesmärkidele ning see ei kajastanud täpselt ülejäänud brändi, sealhulgas nende brändi ja rakenduse kaasahaaravust ning elavust. Siin tulime mängu meie, luues koos MatchMySoundi meeskonnaga uue ja värskendatud veebilehe.

Protsess ja tulemused

Kaasahaaravus, liikuvus ja põnevad animatsioonid

MatchMySound tahtis, et uus veebileht oleks külastajale lõbusam ja kaasahaaravam, et see jäljendaks paremini nende tegelikku rakendust ja nende brändi üldist tunnetust. Nende unikaalne kuju rakenduses, mida nad kutsuvad “caterpillar’iks”, annab visuaalselt täpset tagasisidet, on see, kust tuli esialgne idee animatsiooni jaoks.

Lisaks lõbusatele animatsioonidele, mis kujutavad MatchMySound rakenduse toimimist ja nende rakenduse taga olevat tehnoloogiat, andsime veebilehele veel liikuvust. Ja tõime veebisaidile brändi sekundaarsed aktsendivärvid, et see oleks energilisem ja mitmekülgsem.

Otsid suurepärast partnerit oma veebiarenduse projektiks?
Võta ühendust