Vesi, tasuta? FreeWater’i unikaalne lähenemine

FreeWater plaanib olla maailma esimene tasuta jookide ettevõte.

Google’i reklaamid, Facebooki reklaamid, ajakirja kampaaniad, telereklaamid…? FreeWateriga pole seda vaja. Nad trükivad teie reklaami tasuta veepudelile ja annavad selle tasuta ära, ja seda kõike üllal eesmärgil.

 

FreeWater’i motivatsioon

FreeWater usub, et kvaliteetne joogivesi peaks olema kõigile tasuta kättesaadav. Nad annetavad iga müüdud joogi pealt raha abivajavatele kogukondadele veekaevude ehitamiseks. FreeWater’i arvutuste kohaselt oleks neil võimalik, kui vaid 10% ameeriklastest valiks FreeWater’i, kaotada ülemaailmne veekriis jäädavalt.

 

 

Kuidas see toimib?

Vesi reklaami jaoks? Potentsiaalsete klientidena tarbime me juba praegu pidevalt reklaame, seega on FreeWater’i lähenemine meie reklaami tarbimisele millegi vastu on lihtne, kuid nutikas. FreeWater trükib ettevõtte reklaami veepudelile või karbile (nad ei kasuta plasti) ja annab levitajate (näiteks restorani) kaudu vett tasuta ära.

Sisuliselt luuakse selles ahelas kõigile väärtust. Tasuta vesi saajale ja nii levitaja kui ka reklaamija tõstavad oma mainet hea eesmärgi toetamise eest.

Lisaks annetavad nad igalt müüdud veepudelilt 10 senti veekaevude ehitamiseks.

 

 

Fotod võetud freewater.io