Tehtud tööd

Valminud kodulehed ja e-poed

Meie tehtud projektide all oleme koondanud mõningad oma erilahendusega arendusprojektid, mis on head näited ideede kogumiseks just funktsionaalsuse ja sisumaterjali osas. Käesolev leht on veebiarenduse suunatlusega, mistõttu ei ole me eraldi projektidena toonud välja disainitöid nagu logod, maandumislehed jms. Kõik meie ehitatud veebilehed on WordPress CMS'i põhjal.

Kapasore firmameenete E-pood ja koduleht

Kapasore.ee on Eestis tegutsev firmameenete ja ärikingituste müümisega tegelev pereettevõte. Kapasore e-poel on kataloogi funktsioon, ostukorvi koostamise asemel on võimalik kokku panna mugavalt päringukorv ning saata päring. 

Kapasore firmameenete e-pood - XYSUM klient

Foodex.se Koduleht ja E-pood

Foodex AB on Rootsis tegutsev ettevõte, mis vahendab ja müüb toiduaineid jaemüüjatele. Foodex.se kodulehel on e-poe osa, mille eesmärk on kuvada tootevalikut ilma maksmisvõimaluseta ehk nö kataloogina. 

xysum veebiarendus projekt foodex e-pood koduleht

Wedding Dreams E-pood

Wedding Dreams on Rootsi online butiik, mis pakub tooteid pruutidele, pruutneitsidele ja pulmakülalistele. Nende kaubavalikust võib leida pruutkleite, õhtukleite, ehteid ja kingitusi. E-poe põhjaks on Woocommerce. 

xysum-klient-weddingdreams (1)

Ringiääres E-pood ja tootekataloog

Ringiääres on armas sisustussalong, mis tegeleb sisustuselementide õmblemisega ja müügiga. E-pood on üks nende müügikanalitest lisaks tavakauplusele. Ringiääres veebileht täidab nii e-poe kui tootekataloogi funktsioone. Projekti teeb eriliseks läbiv disain ja parimaks näiteks võib olla just sisustuskangaste kataloogi üksiku toote vaade. 

xysum-klient-ringiaares-projektid

Modulhus E-pood ja tootekataloog

Modulhus on Rootsis tegutsev populaarne väikemajade tootja. Modulhus'i veebileht täidab nii e-poe kui tootekataloogi funktsioone. Modulhus'i veebilehe eripäraks võib lugeda eelkõige housebuilder'it, mis võimaldab kliendil kohandada oma maja tellimust veebilehel. 

xysum-klient-modulhus-projektid

Wheels24 E-pood

Wheels24 on Rootsis tegutsev rehvide ja velgede jaemüüja. Wheels24'e veebileht täidab e-poe funktsioone. Wheels24 projekti erilisus seisneb eelkõige komplekses tarnesüsteemis. Mainimata ei saa jätta ka velgede otsingufiltrit auto mudeli järgi. 

xysum-klient-wheels24-projektid

Idla Antiik toodete kataloog / e-pood

Idla Antiik on antiigi ja vanavara ostmise ja müümisega tegelev ettevõte, mis alustas oma tegevust juba 1992. aastal. Idla Antiigi veebileht on mitmetuhande tootega e-poe ning tootekataloogi funktsiooniga. E-poes maksmisvõimalus on asendatud päringu saatmisega. Veebileht on kahes keeles.

xysum-klient-idla-antiik-projektid

Habitat4D koduleht

Habitat4D on Hollandi ettevõte, mis koondab endas mitmeid innovaatilisi rahvusvahelisi ehitusvaldkonnas tegutsevaid ettevõtteid. Habitat4D kodulehe eesmärk on anda ülevaadet partnerettevõtetest ja projektidest. 

xysum-klient-habitat4d-projektid

Kaubandusvalguse e-pood

Kaubandusvalgus on ettevõte, mis müüb siinivalgusteid nii kodu- kui ärikasutusse. Kaubandusvalguse kodulehel on e-poe funktsionaalsus. Kaubandusvalguse veebileht on kolmes keeles.

xysum-klient-kaubandusvalgus-projektid

Katuste Remont koduleht

Katuste Remont OÜ pakub katuse- ning ehitustöid Harjumaal, Raplamaal, Pärnumaal ja Läänemaal. Katuste Remont'i koduleht on informatiivne üheleheline (onepager) koduleht, millesse on mahutatud kõik oluline. 

xysum-klient-projektid-katuste-remont

Laterna majutuse koduleht

Laterna majutus on Haapsalus tegutsev kodumajutus. Laterna Kodumajutuse veebileht on üheleheline koduleht (onepager) . Ühele lehele on mahutatud kompaktselt eraldi ka tubade galeriid, informatsioon ja hinnakiri. Koduleht on neljas keeles.

xysum-klient-laterna-majutus-projektid

Tallinna Kammerteatri koduleht

Tallinna Kammerteater on Kalamajas tegutsev teater, kus lisaks teatrile tehakse ka näiteks podcaste. Lisafunktsioonideks on erinevad postituse tüübid ja ka Vabriku Seminaridele pühendatud osa kodulehest, millel on oma disain ja funktsionaalsus. 

xysum-klient-kammerteater-projektid

Boaria koduleht

Boaria on Rootsi ettevõte, mis tegeleb erinevate ehitus- ja siseviimistlustöödega. Boaria koduleht on sarnaselt Laterna majutusele lihtne üheleheline koduleht, mille fookus on valmis projektide piltidel.

xysum-klient-boaria-projektid