Valminud kodulehed ja e-poed

Meie tehtud projektide all oleme koondanud mõningad oma erilahendusega arendusprojektid, mis on head näited ideede kogumiseks just funktsionaalsuse ja sisumaterjali osas. Käesolev leht on veebiarenduse suunatlusega, mistõttu ei ole me eraldi projektidena toonud välja disainitöid nagu logod, maandumislehed jms. Kõik meie arendatud veebilehed on WordPress CMS'i põhjal.

Prokliima

Prokliima on Eestis tegutsev kütte- ja jahutussüsteeme ning nende paigaldusteenust pakkuv ettevõte. Prokliima veebileht täidab tootekataloogi funktsiooni, mis annab külastajale põhjaliku informatsiooni erinevate toodete kohta.

Cool Crystal

Cool Crystal on Eesti online käsitöö kaubamaja. Nende laiast ning pidevalt uuenevast tootevalikust leiad kõik vajaliku ehete valmistamiseks või ka valmisehteid. E-poe põhjaks on Woocommerce.

Your Lashes

Your Lashes on Rootsi ettevõte, mis müüb online dekoratiivseid kunstripsmeid. E-pood on kahes keeles, kaheksas erinevas valuutas ning mitmete maksevõimalustega, et klientidel oleks lihtne tellida tooteid olenemata oma asukohast.

Kapasore

Kapasore.ee on Eestis tegutsev firmameenete ja ärikingituste müümisega tegelev pereettevõte. Kapasore e-pood on kataloogi eesmärgil, ostukorvi koostamise asemel on võimalik kokku panna mugavalt päringukorv ning esitada päring.

Modulhus

Modulhus on Rootsi juhtiv väikemajade müüja. Modulhus'i veebileht täidab nii e-poe kui tootekataloogi funktsioone. Modulhus'i veebilehe eripäraks võib lugeda eelkõige housebuilder'it, mis võimaldab kliendil kohandada oma maja tellimust veebilehel.

Wedding Dreams

Wedding Dreams on Rootsi online butiik, mis pakub pulmadega seotud tooteid pruutidele, pruutneitsidele ja pulmakülalistele. Nende kaubavalikust võib leida pruutkleite, õhtukleite, ehteid ja kingitusi suureks päevaks. E-poe põhjaks on Woocommerce.

Foodex

Foodex AB on Rootsi ettevõte, mis on maaletoojaks mitmetele erinevatele toidubrändidele. Foodex.se kodulehel on e-poe osa, mille eesmärk on kuvada nende tootevalikut veebis, kuid ilma tellimuse sooritamise ja maksmisvõimaluseta.

Idla

Idla Antiik on antiigi ja vanavara ostmise ja müümisega tegelev ettevõte, mis alustas oma tegevust juba 1992. aastal. Idla Antiigi veebileht on mitmetuhande tootega e-poe ning tootekataloogi funktsiooniga. E-poes maksmisvõimalus on asendatud päringu saatmisega. Veebileht on kahes keeles.

La Bianca Ilusalong

La Bianca Ilusalong on Tallinna kesklinnas tegutsev salong, mis pakub salendavaid kehahooldusi ning teisi iluteenuseid. La Bianca kodulehe puhul oli väga oluline haldamise lihtsus, mistõttu muutsime sisu lisamise, eemaldamise ning uuendamise võimalikult lihtsaks ja mugavaks.

The Score Tallinn

The Score Tallinn on Tallinna südalinnas asuv erootikaklubi, mis lisaks football lounge'ile võimaldab rentida väga mõnusaid privaatsaunasid. Kahtlemata väga omanäoline ja proovile panev projekt, mis disainiliselt vajas uutmoodi lähenemist!

Katuste Remont

Katuste Remont OÜ tegeleb erinevate katuse-, ehitus-, fassaadi- ning lumekoristustöödega. Katuste Remont veebileht on väike üheleheline leht, mis on kõigest poole aastaga saavutanud otsingutulemustes väga kõrge positsiooni relevantsetele märksõnadele!

Habitat4D

Habitat4D on Hollandi ettevõte, mis koondab endas mitmeid innovaatilisi rahvusvahelisi ehitusvaldkonnas tegutsevaid ettevõtteid ning vahendab nende teenuseid. Habitat4D kodulehe eesmärk on anda ülevaadet partnerettevõtetest ja projektidest.

Wheels24

Wheels24 on Rootsis tegutsev rehvide ja velgede jaemüüja. Wheels24'e veebileht täidab e-poe funktsioone. Wheels24 projekti erilisus seisneb eelkõige komplekses tarnesüsteemis. Mainimata ei saa jätta ka velgede otsingufiltrit auto mudeli või auto registrinumbri järgi.

Laterna majutus

Laterna majutus on Haapsalus tegutsev kodumajutus. Laterna Kodumajutuse veebileht on üheleheline koduleht (onepager) . Ühele lehele on mahutatud kompaktselt eraldi ka tubade galeriid, informatsioon ja hinnakiri. Koduleht on neljas keeles.

Ringiääres

Ringiääres on armas sisustussalong Haapsalus, mis tegeleb sisustuskangaste müümisega ning tekstiiltoodete õmblemisega. Ringiääres kodulehel on nii kodulehe kui e-poe funktsioon.

Võta ühendust

Kombineerides värske disaini ning kaasaegsed tööriistad, suudame pakkuda tippklassi veebilehti kiirelt ja igale ettevõttele sobivas hinnaklassis. Küsi hinnapakkumist juba täna!