Valminud kodulehed ja e-poed

Meie tehtud projektide all oleme koondanud mõningad oma erilahendusega arendusprojektid, mis on head näited ideede kogumiseks just funktsionaalsuse ja sisumaterjali osas. Käesolev leht on veebiarenduse suunatlusega, mistõttu ei ole me eraldi projektidena toonud välja disainitöid nagu logod, maandumislehed jms. Kõik meie arendatud veebilehed on WordPress CMS'i põhjal.

MatchMySound

MatchMySound on USA ettevõte, kes on loonud innovaatilise muusika õppimise (ja õpetamise) tarkvara. Disainisime ja arendasime neile uue kodulehekülje.

Dahl.ee

AS Vennad-Dahl tegeleb sanitaartehnika, veevarustuse, kanalisatsiooni, kütte- ja ventilatsioonilahenduste ning tööstusmaterjalide projekti- ja hulgimüügiga. Disainisime ja lõime neile uue e-poe.

Hiiumaa

Hiiumaal oli vajadus uueks turismiveebiks. Disainisime ja arendasime neile uue veebilehe, mida on mugav hallata ja turunduseks kasutada.

Taastuvenergia

Taastuvenergia OÜ tegevusalaks on erinevas suuruses päikeseelektrijaamade projekteerimine ja paigaldus. Lisaks disainimisele ja arendamisele, mugavdasime päringute saatmist.

Keha360

KEHA360 on ärikonsultatsiooni-, produktsiooni- ja varahaldusega tegelev ettevõte. Lõime ettevõttele uue kodulehekülje, mis on selgema disaini ja struktuuriga, seeläbi ka tõhusam müügikanal teenuste ja elektrooniliste toodete müügiks.

Elektro ISB OÜ maandumisleht

Elektro ISB OÜ on FRÄNKISCHE kaubamärgi esindaja Eestis ja Põhjamaades alates aastast 2001.

Prokliima

Prokliima on Eestis tegutsev kütte- ja jahutussüsteeme ning nende paigaldusteenust pakkuv ettevõte. Prokliima veebileht täidab tootekataloogi funktsiooni, mis annab külastajale põhjaliku informatsiooni erinevate toodete kohta.

Cool Crystal

Cool Crystal on Eesti online käsitöö kaubamaja. Nende laiast ning pidevalt uuenevast tootevalikust leiad kõik vajaliku ehete valmistamiseks või ka valmisehteid. E-poe põhjaks on Woocommerce.

Your Lashes

Your Lashes on Rootsi ettevõte, mis müüb online dekoratiivseid kunstripsmeid. E-pood on kahes keeles, kaheksas erinevas valuutas ning mitmete maksevõimalustega, et klientidel oleks lihtne tellida tooteid olenemata oma asukohast.

Zlimline

Zlimline toodab tervise, ilu ja kaalulangetusseadmeid nii koduseks kasutamiseks, kui ka kõrgtehnoloogilisi tooteid kliinikutele- ja ilusalongidele. Disainisime ja arendasime neile uue ja modernsema e-poe.

Modulhus

Modulhus on Rootsi juhtiv väikemajade müüja. Modulhus'i veebileht täidab nii e-poe kui tootekataloogi funktsioone. Modulhus'i veebilehe eripäraks võib lugeda eelkõige housebuilder'it, mis võimaldab kliendil kohandada oma maja tellimust veebilehel.

Wedding Dreams

Wedding Dreams on Rootsi online butiik, mis pakub pulmadega seotud tooteid pruutidele, pruutneitsidele ja pulmakülalistele. Nende kaubavalikust võib leida pruutkleite, õhtukleite, ehteid ja kingitusi suureks päevaks. E-poe põhjaks on Woocommerce.

Foodex

Foodex AB on Rootsi ettevõte, mis on maaletoojaks mitmetele erinevatele toidubrändidele. Foodex.se kodulehel on e-poe osa, mille eesmärk on kuvada nende tootevalikut veebis, kuid ilma tellimuse sooritamise ja maksmisvõimaluseta.

Idla

Idla Antiik on antiigi ja vanavara ostmise ja müümisega tegelev ettevõte, mis alustas oma tegevust juba 1992. aastal. Idla Antiigi veebileht on mitmetuhande tootega e-poe ning tootekataloogi funktsiooniga. E-poes maksmisvõimalus on asendatud päringu saatmisega. Veebileht on kahes keeles.

La Bianca Ilusalong

La Bianca Ilusalong on Tallinna kesklinnas tegutsev salong, mis pakub salendavaid kehahooldusi ning teisi iluteenuseid. La Bianca kodulehe puhul oli väga oluline haldamise lihtsus, mistõttu muutsime sisu lisamise, eemaldamise ning uuendamise võimalikult lihtsaks ja mugavaks.

Kapasore

Kapasore.ee on Eestis tegutsev firmameenete ja ärikingituste müümisega tegelev pereettevõte. Kapasore e-pood on kataloogi eesmärgil, ostukorvi koostamise asemel on võimalik kokku panna mugavalt päringukorv ning esitada päring.

Katuste Remont

Katuste Remont OÜ tegeleb erinevate katuse-, ehitus-, fassaadi- ning lumekoristustöödega. Katuste Remont veebileht on väike üheleheline leht, mis on kõigest poole aastaga saavutanud otsingutulemustes väga kõrge positsiooni relevantsetele märksõnadele!

Habitat4D

Habitat4D on Hollandi ettevõte, mis koondab endas mitmeid innovaatilisi rahvusvahelisi ehitusvaldkonnas tegutsevaid ettevõtteid ning vahendab nende teenuseid. Habitat4D kodulehe eesmärk on anda ülevaadet partnerettevõtetest ja projektidest.

Wheels24

Wheels24 on Rootsis tegutsev rehvide ja velgede jaemüüja. Wheels24'e veebileht täidab e-poe funktsioone. Wheels24 projekti erilisus seisneb eelkõige komplekses tarnesüsteemis. Mainimata ei saa jätta ka velgede otsingufiltrit auto mudeli või auto registrinumbri järgi.

Laterna majutus

Laterna majutus on Haapsalus tegutsev kodumajutus. Laterna Kodumajutuse veebileht on üheleheline koduleht (onepager) . Ühele lehele on mahutatud kompaktselt eraldi ka tubade galeriid, informatsioon ja hinnakiri. Koduleht on neljas keeles.

Faktory

Faktory on taaskasutus pood Tallinnas, lõime neile lihtsa uue veebipoe mida on mugav hallata ning tänu headele otsingufiltritele leiab klient kiirelt kõik mis vaja. Pood on loodud WooCommerce põhjal

Forteled

Forteled müüb valgusteid ning projekteerib valguslahendusi äripindadele, ladudesse ning koju. Aitasime neil realiseerida omanäolise veebilehe mis on kolm keelne ning lihtsasti navigeeritav. Samuti pöörasime rõhku tootekataloogi SEO-le

Tenantpass

TenantPass on startup ettevõte Eestist kes pakub maakleritele pontensiaalsete rentnike automaatset hindamist. Veebisaidi eesmärk nende puhul on toote tutvustus ning turundus maandumislehtede tekitamine ning haldamine.

Plantaator

Plantaator on Eesti bränd mis turustab taimseid proteiini jahusid. Plantaatori veebisaidil on e-pood, retsepti kogumik, podcastid ning blogi.

Ringiääres

Ringiääres on armas sisustussalong Haapsalus, mis tegeleb sisustuskangaste müümisega ning tekstiiltoodete õmblemisega. Ringiääres kodulehel on nii kodulehe kui e-poe funktsioon.

The Score Tallinn

The Score Tallinn on Tallinna südalinnas asuv erootikaklubi, mis lisaks football lounge'ile võimaldab rentida väga mõnusaid privaatsaunasid. Kahtlemata väga omanäoline ja proovile panev projekt, mis disainiliselt vajas uutmoodi lähenemist!