Meie tööd

Valik case studysid, kliendid ja showreel shotid

Modulhus

Modulhus on tuntud Rootsi moodulmajasid pakkuvad ettevõte. Oleme töötanud nende brändi ja disainiga ning vastutanud nende veebisaitide ja ühendatud süsteemide eest alates 2017. aastast. Case study

Lartusi Home

Lartusi seadis uue ärieesmärgi laieneda Eestist teistesse Euroopa riikidesse. Sellega seoses läbisid nad rebrändingu ja meie aitasime neil luua uue e-poe, mis sobis nende uuendatud kuvandiga ja ärieesmärkidega.

MatchMySound

MatchMySound on uuenduslik tipptasemel muusikatehnoloogia ettevõte USA’st. Lõime neile uue turundusveebi, mis on rohkem optimeeritud konversioonile ja kehastab nende brändi väärtusi. Case study

Taastuvenergia

On üle 20 aasta tegutsenud Eesti ettevõte, mis on keskendunud taastuvenergialahendustele. Aitasime uuendada nende brändi ning kujundada ja arendada uue veebilehe, millel on rohkem funktsionaalsusi, et see oleks efektiivne tööriist ettevõttele ning automatiseeriks teatud protsesse.

Dahl

AS Vennad-Dahl on Eesti ettevõte, mis kuulub Dahli kontserni. Töötasime koos nendega, et uuendada nende veebisaiti. Lõime uue disaini ning arendasime nende e-poe.

Adera Executive Search

Adera Executive Search on kõrgelt spetsialiseerunud meeskonnaga juhtivtöötajate värbamisega tegelev ettevõte. Kuna tegemist oli uue brändiga, tegime tihedat koostööd algse visuaalse identiteedi loojaga ning brändi omanikuga, et kujundada ja arendada veebileht, mis täiendab ja toetab brändi.

Visit Tartu

Visit Tartu turismiveebileht vajab uuendamist, et suurendada kasutajasõbralikkust ja lihtsustada selle haldamist. Tegime tihedat koostööd nende meeskonnaga, et aidata seada eesmärgid, kaardistada funktsioonid ja luua wireframe, mis on loodava veebilehe projekti aluseks.

Jane Kaerajook

On Eesti ettevõte, kes toodab vegan alternatiivi piimale = kaerajooki. Arendasime neile e-kaubanduse veebilehe, mis sobib nende brändiga ja võimaldab pakkuda tellimuspõhist tellimist ehk püsitellimusi.

Hiiumaa

Kujundasime ümber ja arendasime nende veebilehe, keskendudes parema kasutajakogemuse ja brändi kaasaegsema visuaalse esindatuse loomisele nende veebilehe kaudu.

Keha360

KEHA360 on ärikonsultatsiooni-, produktsiooni- ja varahaldusega tegelev ettevõte. Lõime ettevõttele uue kodulehekülje, mis on selgema disaini ja struktuuriga, seeläbi ka tõhusam müügikanal teenuste ja elektrooniliste toodete müügiks.

Noor Tehnik

Noor Tehnik on ettevõte, mis on spetsialiseerunud heliseadmete müügile. Värskendasime nende kuvandit veebis, kujundades ümber ja arendades nende e-poe.

JOI

Joi on Eesti ilubränd, mis pakub valiku ohutuid hamba valgendustooteid nii koduseks kui ka professionaalseks kasutamiseks. Uue kaubamärgi ja toodete turuletoomisega vajasid nad brändi CVI, veebidisaini ja veebipoodi.

Genecode

Genecode on uuenduslik ettevõte, mis töötab välja haigusi modifitseerivaid ravimeid. Ettevõttel tekkis vajadus nende veebilehel oleva sisu lihtsamaks muutmiseks ja et selle kuvand oleks rohkem sünkroonis nende brändiga.

Michigan Floor Coverings

on Michiganis asuv pereettevõte, mis pakub igasuguseid põrandakatteid. Neil oli pakiliselt vaja oma veebilehte ajakohastada ja uuendada. Koos lõime lisaks veebidisainile ja veebiarendusele ka uue, eristuva logo ja CVI.

Tenantpass

TenantPass on Eesti idufirma, mis pakub maakleritele potentsiaalsete üürnike automaatset hindamist. Pakkusime oma teenuseid rakenduse ja veebi UI/UX disaini valdkonnas.

KPMG

KPMG on rahvusvaheline konsultatsioonifirma. Nende Eesti filiaal vajas turunduse eesmärgil uusi ja kaasaegsemaid maandumislehti konkreetsetele teenustele. Me kujundasime ja arendasime need.

Luminor Bank

Luminor Bank vajas maandumislehte kaasahaarava investeerimismängu jaoks, millel on automaatselt uuendatav skooritabel. Me kujundasime ja arendasime maandumislehe.

Elektro ISB

Elektro ISB OÜ on FRÄNKISCHE kaubamärgi esindaja Eestis ja Põhjamaades alates 2001. aastast. Selleks, et külastajatega paremini suhelda, vajasid nad selget, keskendunud ja nende brändiga kooskõlas olevat maandumislehte.

Faktory

On eestimaine kasutatud esemete pood. Neil oli vaja oma veebilehte uuendada nii esteetilistel kui ka tehnilistel põhjustel. Lõime lihtsa, kaasaegse ja modernse veebipoe, mille välimus sobis paremini nende brändi ja eesmärkidega.

Wheels24

Rootsi velgede ja rehvide veebipood. Aitasime ettevõttel arendada oma brändi, lõime CVI ja muud kujundused koos kompleksse veebipoega.

ForteLED

ForteLED on valgustuslahendusi müüv ettevõte. Et laiendada oma tegevust väljaspool Eestit, soovisid nad muuta oma nime. Me lõime neile uue brändi CVI, lisaks uuendasime nende veebipoodi.

Habitat4D

Habitat4D on Hollandi ettevõte, mis ühendab mitmeid ehitusvaldkonnas tegutsevaid uuenduslikke rahvusvahelisi ettevõtteid ja vahendab nende teenuseid. Kujundasime neile brändi CVI ja lõime MVP veebilehe.

Wedding Dreams

Wedding Dreams on Rootsi pruutide veebipood. Aitasime ettevõttel leida brändi loo ja tunnetuse, lõime CVI ja veebipoe, millel on selge ja brändile sobiv disain.

CoolCrystal

CoolCrystal on Eesti käsitöökaubamaja, mille tootevalik on lai ja pidevalt uuenev. Et ettevõte saaks oma klientidega paremini suhelda, vajasid nad rohkem kaasahaaravaid funktsioone, värskendatud välimust ja tehniliselt usaldusväärsemat veebipoodi.

Prokliima

Prokliima pakub kütte- ja jahutussüsteeme ning nende paigaldamise teenust. Selleks, et nende veebipresentatsioon oleks rohkem kooskõlas nende ärieesmärkide ja brändiga, kujundasime ümber ja arendasime nende veebikataloogi.

Plantaator

Plantaator on uuenduslik Eesti ettevõte, mille motiiviks on pakkuda taimset valku. Aitasime luua brändi, tegime pakendi disaini ja palju muud. Case study

Demigod

Demigod pakub preemium tätoveerimiscartridgeid – kvaliteetseid nõelamooduleid tätoveerimiseks. Uue kaubamärgina, millel oli logo ja visioon, vajasid nad veebipoodi Me kujundasime neile lihtsa veebilehe, mis sobis nende brändi esteetikaga, ja arendasime selle.

Zlimline

Zlimline on ilu- ja heaolubränd, mis vajas brändi värskendamist, et moderniseerida välimust ja olla klientidele paremini identifitseeritav. Me lõime uue CVI, veebidisaini ja töötasime välja uue kaasaegse veebipoe.

IDORE

On väike kosmeetika- ja ilubränd, kes vajas disainilahendusi, mis sobiksid nende brändiga. Lisaks CVI-le ja veebidisainile tegime ka pakendite disaini.

YourLashes

Your Lashes on tuntud Rootsi kosmeetikabränd, mis pakub peamiselt valeripsmeid. Pärast aastatepikkust tegutsemist turul soovisid nad oma brändi visuaalselt uuendada, et see oleks professionaalsem. Selle protsessi käigus kujundasime ümber ja arendasime veebipoe.

Ringiääres

On kaunis sisustussalong, mis on spetsialiseerunud sisekujunduslahenduste loomisele, sealhulgas köögi planeerimisele. Aitasime tuua nende brändi tunnetuse veebi, disainides ning arendades nende uue veebilehe.

Idla Antiik

On perefirma antiigipood Eestis. Pärast peaaegu kümne aasta möödumist oli neil vaja oma veebipresentatsiooni uuendada, me värskendasime visuaalset külge ja arendasime veebipoe kaasaegsemate vahenditega.

Hotel Santalahti

Hotell Santalahti on uus, lõõgastav hotell Soomes. Neil oli vaja luua internetipresentatsioon, mis kannaks sama lõõgastavat tunnet nagu brand ise. Me kujundasime ja arendasime neile veebilehe.

Foodex

Foodex on Rootsi toiduainete hulgimüügiettevõte, mis vajas uut e-kaubanduse veebisaiti, mis oleks kaasaegsem ja rohkem harmoonias nende brändiga.