Kodulehe valmistamine erilahendusena

Kodulehe valmistamine on meie igapäevane tegevus! Meilt tellitud kodulehed on ehitatud kasutades tänapäevast veebitarkvara ning silmaspidades, mis on veebilehe puhul olulisim: kiirus ja kasutajasõbralikus. Tööprotsessis ei kasuta piiravaid valmisteemasid ega lehepõhju. Meile on oluline korrektne töö, meie poolt arusaadav suhtlus kliendiga ja usaldusväärsus.

Kasutame kodulehtede valmistamiseks WordPressi.

Tutvu kodulehe valmistamise protsessi, hindade ja küsimustega allpool. Valmistatud kodulehtedega saad tutvuda siin!

xysum-telefon-ikoon-res

Onepager'id

Kodulehe valmistamine, kodulehetede valmistamine

Ettevõtte kodulehed

xysum-veebiarendus-projektid

Blogid

pipedrive-ulesseadmine-xysum-teenus

Portfooliod

Tööetapid

Kodulehe valmistamine - protsess

number2

Ideede kogumine

Kui kodulehe eesmärk on seatud, on õige aeg hakata koguma ideid kodulehe välimuseks ja funktsionaalsuseks. Koguge kokku olemasolev materjal (nt brändivärvid, logo) ja veebilehed, mis meeldivad kas disaini või funktsioonide poolest, mida soovite. 

number3

Projekti koostamine

Projekti koostamiseks kogume me kokku teie poolt antud algmaterjali ja vajalikud funktsioonid. Selle informatsiooni põhjal kirjutame täpse projekti kirjelduse koos hinnapakkumisega. 

E-poe tegemine, veebiarendus

Prototüüp

Projekt saab alguse prototüübist, mis on valmiva veebilehe kavandiks. Prototüübi eesmärk on saada võimalikult kiiresti paika disainisuund, mida hakkab järgima kogu veebileht. Prototüübi koostame üldjuhul teie jaoks kõige olulistematele lehtedele, näiteks esileht ja portfoolio.

number5

Arendamine ja lehe optimeerimine

Prototüübist liigume edasi kodulehe valmistamise juurde, ehk arenduse ja materjali sisestamise faasi. Kui koduleht on valmis minema avalikuks, tõstame selle üle meie tööserverist teie domeenile ja teostame viimased tööd, nagu SSL-sertifikaadi lisamine ja optimeerimine. 

number6

On-boarding

On-boardingu käigus õpetame teile, kuidas oma kodulehte edasiselt haldama hakata ehk kuidas materjali lisada ja muuta. Selles faasis aitame vajadusel ka näiteks Google Analyticsi kasutama õppimisega.

Hinnastamine

Kodulehe hind

Kodulehe ligikaudse hinna võite leida alt olevalt pakettidelt, mis on varasemate kogemuste põhjal loodud. Hinnad võivad pisut erineda vastavalt teie (lisa)soovidele ja alati on võimalik pakette ka kohandada.

Onepager

700€

SEO optimeerimine

Personaalne disain

Märksõnade analüüs

Materjali töötlus

Mobiilivaade

WordPress CMS

Alusta >

Lihtne koduleht

1600€

SEO optimeerimine

Personaalne disain

Märksõnade analüüs

Materjali töötlus

Mobiilivaade

WordPress CMS

Alusta >

Premium koduleht

al.2200€

SEO optimeerimine

Personaalne disain

Märksõnade analüüs

Materjali töötlus

Mobiilivaade

WordPress CMS

Lisafunktsioonid

Alusta >

Iga projektiga kaasneb:

  • abi domeeninime ostmisel,
  • veebimajutuse seadistamine,
  • kodulehe tarkvara installeerimine,
  • lihtne logo kliendi soovil,
  • sisumaterjali töötlemine,
  • kodulehe arendus,
  • kasutustingimuste leht vajadusel,
  • privaatsuspoliitika leht ja küpsiste kasutamise teade, kui kasutatakse Google Analytics’it
  • materjali importimine olemasolevalt lehelt
  • Google Analytics seadistamine,
  • tehniline optimeerimine

 

Kodulehe valmistamine - paketid

Onepager

Onepager on üheleheline koduleht, mis valmib WordPress CMS põhjal. Loome teile täielikult personaalse disainiga kodulehe ehk erilahendusel valmiva kodulehe, mis on kiire, kasutajasõbralik ja lihtne hallata. Onepager’i loomisel võtame teie teksti ja töötleme seda, et see oleks otsingumootoritele optimeeritud. Lisaks tekstide SEO optimeerimisele optimeerime ka muu materjali otsingumootorite jaoks, nagu pildid, lehe metatiitlid ja kirjeldused.

Saame luua ka Schema Markup’i lehel olevate elementide jaoks, näiteks KKK jaoks, mis aitab SEO-le veelgi kaasa. Onepageri’s lisandub ka kontaktivorm.

Soovid kiiresti, vähese vaevaga saada oma teenustest / ettevõttest ülevaatlikku kodulehte, mis on täielikult optimeeritud, unikaalne ja läbimõeldud? Võta meiega ühendust ja telli meilt onepager!

Lihtne koduleht

Lihtne koduleht on WordPress CMS põhjal valmiv koduleht, millele loome personaalse ja läbimõeldud disaini. Lihtsal kodulehel on 2-6 sisulehte lisaks kohustuslikele lehtedele (privaatsuspoliitika ja kasutustingimused). Lisaks staatilistele sisulehtedele on võimalik lihtsa kodulehe puhul luua ka blogi või uudistevoo, millele loome lihtsa, kuid kohandatud põhja. Selliselt on kõigil teie blogipostitustel alati ülejäänud veebilehte järgiv välimus.

Lihtsa kodulehe staatilised lehed optimeerime otsingumootorite jaoks. Töötleme teie teksti ja pildimaterjalid vastavalt märksõnadele ning kirjutame vastavad metatiitlid ja kirjeldused. Vajadusel ja võimalusel teostame ka Schema Markup’i. Muutuva sisulehtede puhul, nagu näiteks blogipostitused, anname teile tööriistad ja kõik juhised, et saaksite tulevikus väga lihtsasti ise teostada sellele esmast SEO optimeerimist. Lihtsal kodulehel on ka kontaktivorm.

Lihtsat kodulehte soovitame eelkõige nendele ettevõtetele, kes tahavad oma kodulehel kuvada rohkem informatsiooni, kui onepager seda võimaldab. Hea näide lihtsast kodulehest on meie enda koduleht, millel on küll rohkem sisulehti, kuid funktsionaalsuse poolest on see lihtne koduleht.

Premium koduleht

Premium koduleht on nagu onepager ja lihtne koduleht valmistatud WordPress CMS-i põhjal täielikult personaalse disainiga. Premium koduleht on üks samm edasi lihtsast kodulehest. Premium kodulehel on 6+ sisulehte ja selle staatilised lehed on SEO optimeeritud.

Premium koduleht erineb lihtsast kodulehest funktsioonide rohkuse poolest. Kohandatud postituse tüübid, tellimisvormid, spetsiaalsed põhjad, kohandatud väljad jne ja jne. Mida Teie suudate välja mõelda, suudame meie luua!

Kui lihtne koduleht ei täida teie eesmärke ja soovite spetsiaalseid funktsioone, on premium koduleht just teie jaoks. Viige oma ettevõte uuele tasemele ja tellige premium kodulehe valmistamine meilt!

Abiks otsustamisel

Korduma kippuvad küsimused

Kui palju maksab kodulehe tegemine?

Kodulehe tegemise hind oleneb mitmest erinevast tegurist, nagu funktsioonide rohkus ja keerukus, materjali hulgast jpm. Kodulehe täpne hind selgub siis, kui on teada kõik olulised hinda mõjutavad elemendid. 

Meie pakutud pakettide puhul on kodulehe hinnad järgmised:

Onepager - 700€

Lihtne koduleht - 1600€

Premium koduleht - al. 2200€.

Mis mõjutab kodulehe hinda?

Kodulehe hinda mõjutavad peamiselt järgmised tegurid:

 • funktsioonide keerukus;
 • funktsioonide rohkus;
 • materjali hulk;
 • materjali dünaamilisus ja iseloom (kohandatud postituse tüübid, kohandatud väljad jm)
 • disaini keerukus.
Millised funktsioonid on vajalikud kodulehel?

Otseselt ei ole ühtegi reeglit, mis funktsioonid peaksid kodulehel olema. Hea tava on kindlasti see, et kodulehel on kontaktivorm, mille kaudu saab külastaja hõlpsasti Teiega ühendust võtta kodulehelt lahkumata. Kui mõelda ka SEO peale, tuleb kindlasti kasuks ka postituste lisamine ehk nö blogi funktsioon. 

Kui pikk on kodulehe valmistamise protsess?

Kodulehe valmistamise protsess võib võtta kahest nädalast paari kuuni. See protsess on alates hinnapakkumise päringust kuni valmis töö kättesaamiseni. Oluliselt mõjutavad kodulehe valmimise aega materjalide olemasolu ja arendamise keerukus. Et see protsess oleks lühem, tuleks teha võimalikult palju kodutööd kohe algul ja valmistada ette sloganid, tekstid ja pildimaterjal, mida kodulehel kindlasti kuvada soovite. 

Soovin alustada väiksema eelarvega, mis on minu võimalused?

Tihti on just alustavatel ettevõtetel väga oluline oma ressursi paigutus ja et ka reklaamile jaguks raha, soovitakse kulutada esialgu vähem kodulehele. Siinkohal tuleb appi projekt, mis on jaotatud eraldi iseseisvateks etappideks. Juba esimese etapi lõpus saab klient kätte täielikult funktsioneeriva kodulehe. Iga järgmise etapi eesmärk on täiustada juba valminud kodulehte, näiteks lisada funktsioone. 

Efektiivne kodulehe tegemine

Nipid sujuvaks arenduseks

1. Sisumaterjal nagu pildid ja tekstid, mida kodulehele panna soovite, soovitame koguda kokku võimalikult varakult. Mõelge täpselt, mida soovite külastajale teada anda ja näidata. See aitab hilisemates etappides töötada projekti oluliselt täpsemalt välja. Lisaks vähendab see valmimisaega.

2. Pole logo, värve ega ideid kodulehe jaoks? Pole hullu, te võite meie juurde pöörduda ka alles esialgse sooviga luua kodulehte.

3. Kui aktiivselt soovite lehte hiljem edasi kasutada?  Milliseid lehti ja sisu soovite ise muutma ja uuendama hakata? Mõtlemiskohaks on kindlasti kui "lahtiseid käsi" te hiljem soovite sisumaterjali osas.