Disainitööd

Lisaks oma veebiarendusele on meil pikaaegne ja mitmekülgne kogemus disainitööde teostamisel. Koostame disainifaile ja teeme disainitöid nii veebilehtedega seotud materjalidele kui ka ettevõtte identiteediga seonduvale.

Pöörduge meie poole!

E-poe tegemine, veebiarendus

Logod

E-poe tegemine, veebiarendus, erilahendus

Brändiraamatud

xysum-projektid-ikoon

Veebilehe disain

pipedrive-ülesseadmine-ikoon-xysum

Ettevõtte identifikatsioon

Mida tellida?

Peamised disainitööd

net-ikoon-xysum

Veebilehe disain

Tellides meilt e-poe või kodulehe disainime ka selle, kuid veebilehe disaini on võimalik tellida ka eraldi.

xysum-projektid-ikoon

Brändiraamatud

Koostame teie ettevõtte brändiraamatu (värvikasutus, logod, fondid jt), mille põhjal kujunevad ka edasised disainelemendid. 

xysum-kontakt-ikoon

Ettevõtte identiteet

Loome teie juhiste või olemasolevate brändireeglite põhjal erinevaid vajalikke elemente nagu e-maili signatuurid, visiitkaardid jpm. 

seo-parandused-ikoon-xysum

Dokumentide disain

Eraldi võib ettevõtte identiteediga seonduvate disainelementide kohalt välja tuua erinevate dokumentide disaini, näiteks arvete ja hinnapakkumised.

gloobus-icon-ikoon-xysum

Sotsiaalmeedia reklaamid

Meil on kogemus korrektsete sotsiaalmeedia reklaammaterjalide disainimisega, mis vastaksid nõuetele ja oleksid efektiivsed. 

Disainitööd, disainifailid

Korduma kippuvad küsimused

Kui kallis on veebilehe disain?

Veebilehe disainimise hind oleneb peamiselt unikaalsete lehtede arvust. Loomulikult on oma roll ka disaini üldisel keerukusel ja spetsiifiliste elementide rohkusel. 

Milliseid disainitöid me teostame?

Peamiselt disainimine ettevõtte identiteediga seotud elemente nagu logosid, visiitkaarte ja arve blankette ning koostame brändiraamatuid. Tänu veebiarendusele puutume igapäevaselt kokku ka veebilehe disainimisega. 

Oleme alati valmis uuteks põnevateks töödeks, mistõttu pöörduge meie poole igasuguste vahvate ideedega, mis vajavad disaini!

Mis on oluline disainitööde puhul?

Disaini teeb tõeliselt heaks tehniline korrektsus, ehk esiteks peab see olema õiges formaadis failina, sobivate mõõtudega ja vajaliku resolutsiooniga esitatud. Teiseks on oluline, et disain järgiks teatud reegleid, see peab olema loetav, selge ja täitma oma eesmärki. Kolmas on muidugi üleüldine välimus!

Kui palju maksab logo disain?

Logo disainimise hind jääb keskmiselt hinnavahemikku 50-250€. Selle hinnas mängib suurt rolli disaini keerukus ja revisioonide hulk. 

Kui kaua valmib veebilehe disain?

Veebilehe disain valmib keskmiselt 1-2 nädalaga, olenevalt unikaalset disaini vajavate lehtede arvust ja seadmete vaadete hulgast (kas disain on ainult mobiilile, arvutivaatele, tahvlile või näiteks kõigile).