API integratsioonid

XYSUM pakub API integratsiooni teenust nii valmivatele projektidele kui ka juba olemasolevatele kodulehtedele ja e-poodidele. Integreerime teiepoolt valitud API pakkuja teenuse teie kodulehe või e-poega. Või aitame teil valida soovitud funktsiooni jaoks parima API pakkuja.

API'd kodulehtedele ja e-poodidele

Levinud API tüübid

E-poe tegemine, veebiarendus

Sotsiaalmeedia API'd

Tänu sotsiaalmeedia API'dele on võimalik kuvada enda kodulehel või e-poes näiteks Instagrami pilte, Facebooki konto informatsiooni, Twitteri kommentaare jpm. 

net-ikoon-xysum

Tarne- ja maksesüsteemide API'd

E-poe tellimissüsteemi on võimalik lihtsustada ja mugavdada lisades sobivad maksepakkujate API'd ja automatiseerida tarnesüsteemi integreerides e-pood tarnepakkuja süsteemiga läbi API.

seo-parandused-ikoon-xysum

Lihtsad API'd

Laialtlevinud Google Maps kodulehtedel ja e-poodidel on võimalikud just läbi API. Ka näiteks ilmateade või laenukalkulaatorid on tihti API põhjal. 

pipedrive-ülesseadmine-ikoon-xysum

Turunduse ja kliendihalduse API'd

E-mailide kogumine ja uudiskirjade saatmine toimub üldiselt läbi API pakkuja, tuntuim näiteks Mailchimp. Ka Pipedrive'i integratsioon kodulehe või e-poega toimib API abil.  

xysum-teenused-ikoon-valge

Süsteemide integratsioon

Paljud e-poodide ja kodulehtede süsteemide integratsioonid teiste süsteemidega on tehtavad API põhjal. Näiteks võimaldada kliendil logida oma kontosse läbi Google konto või külastajale kuvada talle huvipakkuvaid tooteid. 

Ülevaade

Mis on API?

API on kui tööriistakomplekt, mis võimaldab e-poel või kodulehel suhelda kolmanda osapoolega, API pakkujaga. Selle suhtluse eesmärk on vahetada API pakkujaga teavet. Lihtsustatult näeb see suhtlus üldiselt välja selline: kodulehelt või e-poelt läheb päring läbi API API pakkujale, mis otsib vajalikust andmebaasist välja saadetud päringule vastuse ja saadab läbi API kodulehele või e-poele tagasi vastuse.

Milleks kasutada API'd?

API'd on väga laialdaselt kasutusel ning seda mitmetel põhjustel:

  • Vähendab enda kodulehe või e-poe andmebaasi mahtu
  • API pakkujatel on informatsiooni, mida ise on kas raske saada või ajakulukas koguda
  • Vähendab arendamiseks kuluvat aega
  • Võimaldab kuvada külastajale personaliseeritud informatsiooni
  • Annab võimaluse eristuda konkurentidest
  • Võimaldab ühendada oma kodulehte või e-poodi teiste teenuste pakkujatega

Kuidas saame aidata?

Pakume abi API'de integreerimisel teie kodulehele või e-poele. Meil on mitmekülgne varasem kogemustepagas API integratsioonidega. See algab lihtsatest Google Maps'i lisamisest, lõpetades automatiseeritud ja kompleksete tarnesüsteemidega. Vahepeale jäävad erinevad toodete filtreerimised API põhjal, turundustarkvarade rakendamised jpm.

Tööga alustamiseks võta meiega ühendust!