Pipedrive ülesseadmine

Pipedrive keskkonna ülesseadmine ja liidestamine

Pipedrive on väga populaarne ja efektiivne tarkvara, mis aitab projekte ja kliente hallata väga edukalt. Selleks, et Pipedrive'i kasutamine oleks tulemuslik ja arusaadav kõigile tiimiliikmetele, on vajalik selle korralik ja õige ülesseadmine ning vajadusel ka integreerimine olemasoleva kodulehe või e-poega.

Omame Pipedrive Expert sertifikatsioone!

Miks Pipedrive?
・Halda tehinguid ja kliente

Tänu kohandatud veebivormidele kogud kiiresti palju potensiaalseid kliente, kelle haldamine on imelihtne. Tehinguid saad organiseerida erinevate müügitorude etappidesse.


・Automatiseeri müügisüsteem

Muuda müügisüsteem efektiivsemaks kasutades tehisintellekti abi, kes aitab muuta tiimiliikmete tööd tulemuslikumaks ja automatiseerida korduvaid ülesandeid.

・Jälgi kogu kliendisuhtlust

Pipedrive’is saad kogu suhtluse ajalugu kliendiga jälgida ühest kohast, sealjuures e-maile, telefonikõnesid, jagatud faile jm. Nii vähendad riski, et oluline teave on kadunud e-mailide laviini alla!.


・Mugav mobiilirakendus

Praegusel ajal, kus väga palju tööst on võimalik teha mobiilil, on mobiilirakendused väga olulised. Pipedrive’i mobiilirakendusega saad mugavalt töötada igal pool!

Testi Pipedrive'i 30 päeva tasuta!

Tahad testida Pipedrive'i 30 päeva tasuta? Võta meiega ühendust ning küsi promokoodi !

PROMOKOODIKS:
VÕTA ÜHENDUST

Pipedrive ülesseadmine: protsess

1. Müügitoru loogika

Müügitoru loogika väljatöötamine on Pipedrive'i ülesseadmise esimeseks ülesandeks. Käime koos teiega üle teie müügiprotsessi, selle nüansid ja teie ettevõtte vajadused ning ootused. Selle informatsiooni põhjal saame teada, milline peab olema müügitoru.

2. Paketi valimine

Kui müügitoru loogika on paigas, saame valida ära koos teiega teie vajadustele vastava paketi. Kui hiljem soovite Pipedrive'i kasutada veelgi intensiivsemalt või vastupidi vähendada selle kasutamist, on paketti lihtne ümber muuta.

3. Pipedrive konto loomine

Järgmisena loome Pipedrive keskkonda vajalikud kontod koos õige paketiga.

4. Müügitorude ülesseadmine

Müügitorud saame efektiivselt üles seada vastavalt esimeses etapis välja töötatud loogikale.

5. Integratsioonid

Liidestame teie kodulehe või e-poe Pipedrive keskkonnaga.

6. Testimine

Testime Pipedrive müügitoru ning liidestust teie veebilehega.

6. Koolitus teie tiimile

Anname tervele teie tiimile koolituse, kuidas Pipedrive keskkonda kasutada, milliselt toimivad müügitorud ning kuidas suhtlust kliendiga mugavalt hallata.

Pipedrive liidestamine

Pipedrive’i kontot on võimalik liidestada mitmete erinevate tarkvarade ja süsteemidega. Tänu erinevatele liidestustele on võimalik muuta müügiprotsessi ja müügitoru haldamist palju efektiivsemaks ning automatiseerida teatud protsesse.


Mõningad ühildamise võimalused on näiteks:

✓ Koduleht/E-pood

✓ Mailchimp

✓ E-mailide tarkvarad nt Gmail

✓ Rakendused nagu Google Maps, Slack jpt