Kodulehe haldus

Kodulehe ja e-poe haldamine WordPressil

Kodulehe või e-poe haldamine on aeganõudev protsess, milleks paljudel aega või oskusi ei jätku. Et kodulehel või e-poel ikka õige teave oleks, siis tasub pöörduda professionaalide poole. Lisaks sisu muutmisele ja uuendamisele oleme abiks tehnilistes küsimustes ning teostame halduse raames ka lihtsamaid arendustöid.

Loe teenuse kohta lähemalt allpool!

Mis on haldus?
・Sisu muutmine, lisamine

Kodulehe või e-poe puhul lisame ja muudame seal olevaid tekste, pilte ning tooteid.


・Toodete lisamine, muutmine

E-poe haldamise ülesannete hulka kuulub ka toodete lisamine, muutmine ja uuendamine.

・Uute lehtede loomine

Soovite lisada uusi alamlehti või maandumislehti? Halduse käigus teeme ka selliseid muudatusi.


・Lihtsamad arendustööd

Kui arendustööd on piisavalt väikse mahuga, et eraldi projekti ei vaja, teeme arendused halduse käigus!

Miks võtta kodulehe haldus?

Kodulehe või e-poe haldamise keerukus oleneb väga suuresti kodulehest või e-poest endast. Mida lihtsama ülesehitusega see on, seda suurema tõenäosusega saate selle haldamisega peamiselt ise väga kenasti hakkama. Kui soovite aga lisada mõningaid detaile või lihtsalt oskustest ja ajast napib, on hea mõte lasta asjatundjatel sellega tegeleda.


Muudatused saavad kiiremini tehtud

Kui soovite muuta rohkem kui mõnda sõna, saab suure tõenäosusega see tehtud professionaalil kiiremini ja teate, et muudatused on kindlasti õigesti tehtud. Näiteks pildid on õigetes mõõtudes ja optimeeritud. Tekstid on lisatud korrektselt HTML struktuuri jälgides jne.


Ajasääst

Rääkimata sellest, et kodulehe haldamine ja seal oleva sisu muutmine võtab reaalselt aega, ei tohiks ära unustada ka haldamise ära õppimist. Kui teil ei ole varasemalt kogemusi kodulehe haldamisega võtab kindlasti lisaaega uue süsteemi tundmaõppimine ja sellega ära harjumine.


Kohene IT-tugi

Justkui kirjutamata reegel, aga kodulehe haldajast saab automaatselt teie IT-tugi. Kui tekib mingi probleem, oleme vaid telefonikõne kaugusel ning te ei pea ootama, kuniks mõnel spetsialistil vaba hetk graafikusse tekib!


Koduleht on kontrolli all ja uuendatud

Kodulehe haldamise käigus kontrollitakse alati üle kodulehe tehniline kord ja teostatakse võimalusel versiooniuuendused nii WordPressile kui lisamoodulitele.


Võimaldab omada keerulisemaid kodulehti, e-poode

Tahate, et kodulehel oleks tihti palju ja suuri muudatusi, siis võib tekkida probleem just jällegi aja ja oskuste omamisega. Kui võtate kodulehe haldamise teenuse, saate omada kas disainiliselt või sisuhalduse poolest keerulist kodulehte või e-poodi ilma kellegi tööle palkamiseta, kes seda haldaks.

Soovid 6 kuud tasuta Veebimajutust?

Kasuta Veebimajutuse kodulehel tellimuse esitamisel meie partneri sooduskoodi ning saa esimesed 6 kuud majutust oma domeenile täiesti tasuta!

SOODUSKOOD:
XYSUM

Kas mul on vaja kodulehe haldust?

Kindlasti on kodulehe haldamine ise odavam kui selle teenuse eest maksmine, kuid alati ei ole võimalik seda efektiivselt ise ettevõttesiseselt teha. Järgnevalt loetleme mõned põhilised põhjused, miks meie kliendid kasutavad kodulehe haldusteenust.


Miks on valinud meie kliendid kodulehe haldamise?

✓ Tiimis ei ole kedagi, kel oleks aega kodulehe haldamisega tegeleda

✓ Ise tehes lükatakse kodulehega seonduvad ülesanded pidevalt edasi - alati tuleb midagi pakilisemat vahele

✓ Soovitakse lahendusi, mille haldamine on keeruline ning ei ole kedagi, kes saaks/tahaks selle haldamise ära õppida

✓ Tellides kodulehe haldamise saavad kliendid olla rahus teadmisega, et muudatused on õigesti tehtud

✓ Eriti suurte kodulehtede ja e-poodide puhul on klientidel sisuliselt oma IT-tiim, kuid palju väiksemate kulutustega