Disainitööd

Veebidisain, visiitkaardi ja logo disain

Lisaks veebiarendusele on meil pikaaegne ja mitmekülgne kogemus disainitööde teostamisel. Koostame disainifaile ja teeme disainitöid nii veebilehtedega seotud materjalidele kui ka ettevõtte identiteediga seonduvale.

Disainilahenduste jaoks pöörduge meie poole!

Mida disainime?

Logo disain

Üks peamistest ning esimestest vajalikest brändielementidest ettevõtte jaoks on logo.

Veebilehe disain

Tellides meilt e-poe või kodulehe disainime ka selle, kuid veebilehe disaini on võimalik tellida ka eraldi.

Visiitkaartide disain

Visiitkaardil on ettevõtte jaoks väga oluline roll, mistõttu ei tohi selle disain jätta halba muljet. Korralik visiitkaart sisaldab olulist infot, on loetav ja harmoneerub ülejäänud ettevõtte disainiga.

Reklaamide disain

Disainime efektiivseid reklaammaterjale, sealhulgas bännereid nii Google Ads kui sotsiaalmeediareklaamide jaoks vastavalt reklaamikampaania sisust vajatud suurustele ning reeglite järgi.

Dokumentide disain

Ettevõttest välja saadetavad dokumendid nagu arved, hinnapakkumised ei ole üldiselt ainult valge paber ühtlase tekstiga, vaid ka need dokumendid vajavad vähemal või rohkemal määral küljendust ning disaini vastavalt ettevõtte üldistele brändireeglitele.

Projektisisene disain

Veebiarenduse projekti tellides ei lisandu eraldi veebilehe disainimise maksumus, vaid disain on iga projekti osaks. Veebilehe arendamisel alustame selle disainist luues prototüübi kõige olulisematele lehtedele nii arvuti kui mobiili vaate jaoks.

Loe kodulehe arendamisest lähemalt SIIT!

Veebiarenduse projektide hinnas olevad disainitööd:

✓ Veebilehe disain

✓ Logo disain